Táborský koktejl - Duo Chance

 Už z názvu je patrné, kolik se Vám představí hudebníků. A hned si můžete ověřit staré tvrzení, že někdy méně je více, či že i s malým kašpárkem se nechá zahrát velké divadlo! Jak jinak si vyložit tolik úspěchů za tak (relativně) krátkou historii a s obsazením jen dvou hudebníků . . . ?

DUO CHANCE

              Ze tří účastí na oblastním kole Porty, hned dvě Duo Chance proměnilo v postup do celostátního finále! JirkaLenka nedostali ocenění pouze odborné poroty, ale také od diváků, čehož si oba váží ještě o kousek víc! Na Portě 2012 v Sezimovo Ústí jsem je pro Vás objevil i já a doufám že se Vám budou líbit stejně jako divákům na Portě.

              Letošní Koktejl je specifický v poměrně vysokém počtu navrátilců na zdejší pódium. Z Dua Chance má tuto zkušenost Jirka Toman, který u nás hrál dva roky po sobě se skupinou Bonsaj č.3!

             Ještě musím doplnit jednu zásadní informaci, kterou budu citovat přímo oba umělce: "V zájmu usnadnění orientace pro bulvární deníky a hledače senzace prohlašujeme, že spolu nechodíme :-).  V duu vládne spor o to, odkud jsme. Jirka jako rodilý Budějčák říká, že z Českých Budějovic a přilehlého okolí, kdežto Lenka, rodačka z Veselí, tvrdí pravý opak - z Veselí a přilehlého Okolí."

 

Lenka Martinů: zpěv

Jirka Toman: kytara, zpěv

 

web

-> zpět <-