Táborský koktejl - Moonbeans

A tady prozradím hned další spojitost s historií Koktejlu a nÄ›kterým z Älenů Moonbeans. Å½ivana a Tomáš mají s Koktejlem stejnou zkušenost jako Jirka z Dua Chance. Tedy vystoupení v roce 2010 a 2011 se skupinou Bonsaj č.3.

A stejnÄ› jako jejich „mateÅ™ská“ kapela a „sesterské“ Duo, tak i oni si z Porty odvezli ocenÄ›ní odborné poroty. Ta je (s pÅ™ičinÄ›ním mé maličkosti, neb jsem byl členem vážené odborné poroty) nominovala pÅ™ímo na pódium Koktejlu 2012!

A že byla konkurence veliká a nakonec byl docela boj si ze všech kapel vybrat tu správnou. OsobnÄ› si myslím, že jsem vybral pÅ™esnÄ› to, co na Koktejlu ještÄ› nebylo, co se Vám divákům bude určitÄ› líbit a co celý program zdravÄ› nadlehčí a osvěží. Dle valstních slov se Moonbeans specializují na hudbu k poslechu na oslavách, sešlostech a jiných akcích, kde hudba vytváÅ™í atmosféru "živé muziky v pozadí". Vzheldem k tomu, že disponují také vlastní tvorbou, vystupují i na hudebních festivalech"

Pokud se Vám líbí vzhled nového webu Koktejlu, tak ten má na svÄ›domí právÄ› Živana. O „výstavbu“ stránek a ladÄ›ní redakčního systému se s velikým nasazením postaral zase Tomáš. Opravdu šikovné ruce tÄ›ch dvou, pozlatit málo . . . .  Jen musím podotknout, že logo Koktejlu Živana pÅ™ipravila zcela jiné, ale nakonec je použit původní návrh Petra PÅ™ívozníka z Agentury Zvuk, která se o ozvučení festivalu stará již od roku 2004.

 

MOONBEANS 

 

Živana Stupková: kytara, zpÄ›v

Terka Stupková, klávesy zpÄ›v

Tomáš Široký, kontrabas

 

web

-> zpět <-