Táborský koktejl - Moonbeans

A tady prozradím hned další spojitost s historií Koktejlu a některým z členů Moonbeans. Živana a Tomáš mají s Koktejlem stejnou zkušenost jako Jirka z Dua Chance. Tedy vystoupení v roce 2010 a 2011 se skupinou Bonsaj č.3.

A stejně jako jejich „mateřská“ kapela a „sesterské“ Duo, tak i oni si z Porty odvezli ocenění odborné poroty. Ta je (s přičiněním mé maličkosti, neb jsem byl členem vážené odborné poroty) nominovala přímo na pódium Koktejlu 2012!

A že byla konkurence veliká a nakonec byl docela boj si ze všech kapel vybrat tu správnou. Osobně si myslím, že jsem vybral přesně to, co na Koktejlu ještě nebylo, co se Vám divákům bude určitě líbit a co celý program zdravě nadlehčí a osvěží. Dle valstních slov se Moonbeans specializují na hudbu k poslechu na oslavách, sešlostech a jiných akcích, kde hudba vytváří atmosféru "živé muziky v pozadí". Vzheldem k tomu, že disponují také vlastní tvorbou, vystupují i na hudebních festivalech"

Pokud se Vám líbí vzhled nového webu Koktejlu, tak ten má na svědomí právě Živana. O „výstavbu“ stránek a ladění redakčního systému se s velikým nasazením postaral zase Tomáš. Opravdu šikovné ruce těch dvou, pozlatit málo . . . .  Jen musím podotknout, že logo Koktejlu Živana připravila zcela jiné, ale nakonec je použit původní návrh Petra Přívozníka z Agentury Zvuk, která se o ozvučení festivalu stará již od roku 2004.

 

MOONBEANS 

 

Živana Stupková: kytara, zpěv

Terka Stupková, klávesy zpěv

Tomáš Široký, kontrabas

 

web

-> zpět <-