Táborský koktejl - program 2018

2018 * 2017 * 2016 * 20152014 * 2013 * 2012 *  2012 až k roku 1998Pátek 31.8.18 od 18h do cca 22h

TÁBORSKÝ KOKTEJL, Tábor, zahrada - Spolkový dům StÅ™elnice, vstupné viz
 
 
 
 

Legendy se vrací

NejžádanÄ›jší párty kapela ÄŒR! Nominace na Objev roku 2011 v anketÄ› ÄŒeský slavík Mattoni   webFacebook

 Partička skvÄ›le sehraných muzikantů hrajících pod názvem LEGENDY SE VRACÍ vznikla na sklonku roku 2003... V sestavÄ› této kapely hrající pro dobrou náladu, nostalgické zavzpomínání i k poÅ™ádné taneční paÅ™bÄ›, naleznete brilantního kytarového mága Andonise Civopulose, Petra Šišku (textaÅ™e, moderátora), Romana "Izzi" Izaiáše (charismatického lídra rockové skupiny Doga) a konečnÄ› Libora Pyška (bubeníka známého z mnoha jazzových seskupení).

LEGENDY SE VRACÍ mají na svém kontÄ› mnoho beznadÄ›jnÄ› vyprodaných koncertů v rámci celé ÄŒeské republiky. Jejich hráčské umÄ›ní si však už vychutnali i obyvatelé a hosté Å™eckého ostrava Kréta, kde loni v záÅ™í pánové úspÄ›šnÄ› absolvovali menší turné. BÄ›hem mnohdy až tÅ™íhodinového koncertního bloku pÅ™ehrají LEGENDY ve svém nezamÄ›nitelném podání hity známé snad všem generacím - od PINK FLOYD, Led Zeppelin, AC/DC, Queen, Deep Purple, Status Quo, Erica Claptona, Eagles, ABBY, Bon Joviho, Slade po 4 Non Blondes, Lennyho Krawitze, Green Day či Bruce Springsteena.


 

Vlasta HORVÁTH

pop rock     web , Facebook, YouTube

ZpÄ›vák, jehož jméno je spojeno s vítÄ›zstvím ve druhé Å™adÄ› soutěže ÄŒesko hledá Superstar. Nenechte se ovšem mýlit, že by Vlasta byl v muzice pouhým nováčkem. Muzikální schopnosti projevoval již od útlého vÄ›ku a v letech teenagerovských úspÄ›šnÄ› koncertoval ve vlastní skupinÄ›. Vlasta svým odhodláním a pÅ™ístupem k hudební tvorbÄ› dosáhl díky své osobnosti respektu v českém showbyznysu.

Za debutové album „Místo zázraků“ dostal platinovou desku a v roce 2005 byl diváky zvolen Objevem roku v anketÄ› ÄŒeský slavík. StejnÄ› úspÄ›šný byl i v anketÄ› Deska roku Allianz 2005, kde získal cenu za nejprodávanÄ›jší debutové album. O rok pozdÄ›ji vydal další CD „Do peÅ™í nefoukej“ a nazpíval titulní píseň pro televizní seriál Horákovi „Láska stala se nám osudem“, který se vysílal v ÄŒeské televizi. Se singlem „Adios“ se Vlasta Horváth zúčastnil českého národního kola Eurosong. Nazpíval rovněž píseň k pohádce Zdeňka Trošky „NejkrásnÄ›jší hádanka“. K dalším významným počinům patÅ™í hostování na turné skupiny ÄŒechomor.

 V současné dobÄ› dokončuje práce na druhém videoklipu k novÄ› pÅ™ipravované desce.
První singl je již nÄ›koli týdnu venku a s potÄ›šením můžeme konstatovat, že si velmi dobÅ™e vede v různých hitparádách.
KonkrétnÄ› tu na Frekvenci jedna už ale musel opustit. Od její nasazení totiž po 15 týdnu kraloval, což se ještÄ› nikomu jinému nepovedlo.